| MissyPissy a întrebat:

Hei TPU.O sa va rog sa cititi randurile de mai jos, si sa-mi dati niste sfaturi.Multumesc.Cel mai complet >raspuns-FUNDA!

Deci, parintii mei m-au dus la bunici deoarece ei au plecat intr-o vacanta..Aici,in sat la bunicii mei locuieste si unchiul meu.Ieri,bunicii mei au trebuit sa plece la o inmormantare, si m-au lasat la unchiul meu acasa.(nu au incredere in mine ca as putea sta singura in casa..desi..sunt mareoh go on). Acolo, am stat cat am stat iar apoi, de-o data unchiul meu a inceput sa imi puna mana pe sani.Eu i-am spus sa ma lase in pace, dar el nu m-a ascultat.Mi-a dat bluza jos si a inceput sa ma sarute pe sani..Eu mi-am luat bluza inapoi pe mine si am vrut sa plec accasa,dar el incuiase usa.N-am avut ce sa fac,si am fugit in baie si am stat acolo.Dar unchiul meu a venit si el, m-a dezbracat, si a inceput sa ma sarute pe tot corpul(eu eram goala) si m-a intrebat daca vreau sa facem sex.Eu i-am zis, normal, ca nu.dar el nu m-a bagat in seama.
Am inceput sa facem sexcryingcam vreo 2 ore incontinuu. Dupa ce am 'terminat'mi-a spus sa nu zic la nimeni.....Chestia e ca acum ma doare rau burta, si de dimineata am avut cateva greturi si ameteli.
Credeti ca e posibil sa fiu insarcinata? Si. dupa cat timp de la contactul sexual este bine sa faci un test de sarcina?

15 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Doamne fereste! Tu acum vorbesti serios? Sper sa fie o gluma! :-o pai si daca tu te-ai dus in baie cum D-zeu a intrat peste tine, nu se incuie? De ce nu ai tipat, chiar nu te auzea nimeni? Nu stiu de ce, dar mi se pare ca povesteti totul atat de lejer. sper sa ma insel. Pai In primul rand trebuie sa alertezi pe cineva, asta se numeste viol, si mai e si ruda! Vorbeste cu parintii, du-te la politie, fa-i ceva! si mai ales du-te la ginecolog. Erai virgina? Doamne, sicer sper sa glumesti cu asta ca daca nu e foarte grav. Sa nu faci prostia sa il lasi asa si sa nu spui nimanui pentru ca va intelege ca ti-a placut si va mai profita si altadata cand te va prinde singura. Am mai auzit un caz la fel cu unchiul, doar ca fata a fugit..nu s-a intamplat nimic. nici nu stiu ce sfat sa iti mai dau, sincer, am ramas socata sad

| alexa007 a răspuns:

Dar de ce nu le spui parintilor tai? ar stii ei solutia...si nu iti vor face nimic pentru ca nu e vina ta

| Ovydiw a răspuns:

Pana ajug parintii tu trebuie sa mergi la politia locala, dai marturie.
Apoi politia se va ocupa de caz, si fii sigura ca o sa ajunga la racoare.
Asa e cel mai bine, dar mai bile le zici si bunicilor(dar nu cred ca o sa te ajuta) pentru ca ei ar tine cu unchiul tau si ar lasa treaba asa, le-ar zice la parintii tai ca tu ai facut-o cu un baiat din sat, nu ca ai fost violata de el.
Bafta! si fa ceva repede nu lasa lucrurile asa.
Sincer aca eram eu in locul tau atuncea poata ca nu as fi facut nimic ca nu puteam dar a2a zi mergeab cu secure cutit ce apucam si il lasam lat!
Sau daca eram in locul tatalui tau, nu mai conta nimic!

| rapidistzu a răspuns:

Cred ca e cea mai buna gluma pe ziua de azilaughing

| kattya96 a răspuns (pentru rapidistzu):

De fapt nu e deloc reusita laughing)

| rapidistzu a răspuns (pentru kattya96):

Ma bucur ca e o glumabig grin nu as vrea ca o fata sa treaca prin asa ceva...mai ales daca e si dragutabig grin

| kattya96 a răspuns (pentru rapidistzu):

Vai ce gentleman avem rolling on the floorbatting eyelashes

| rapidistzu a răspuns (pentru kattya96):

Asa sunt eu, cine ma place ma place bun sau rau da altu mama nu mai face laughing...nus gentelman dar is grijuliu cu fetelekiss

| kattya96 a răspuns (pentru rapidistzu):

Multumim, multumim! :*

| rapidistzu a răspuns (pentru kattya96):

kiss aaaaaaaaa

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Am citit. Nasoala intamplare straight face. Am patit si eu asa cu un unchi, la 13 ani, dar pana la urma nu mi-a mai facut nimic ca am tipat.
Si ai fost chiar buna cu el sa zici ca ''ati facut sex''. Nu ''ati'' facut nimic! Te-a violat! Si daca esti mirora, il mananca inchisoarea!
S-a terminat in tine? Daca da, atunci azi ar trebui sa faci cumva sa mergi la farmacie pentru pilula de a doua zi. De la farmacie sa iti iei si un test de sarcina.
Testul de sarcina se face cam dupa 5-6 zile de la contactul sexual. Unii zic ca daca ai luat pilula, nu mai trebuie sa iti faci si testul(poate asa isi vor zice la farmacie) dar ia unul totusi, sa fi sigura.
Sper ca stii cum se face testul de sarcina. Daca nu, iti spun eu. La 5-6 zile dupa contactul sexual, cand faci pipi, sa faci intr-un recipient ceva. Apoi pui testul ala de sarcina acolo, si dupa cateva secunde iti apare ceva pe el. Daca iti apare o liniuta, nu esti insarcinata, si daca iti apar 2 esti.
Faza e ca, daca esti insarcinata, poate ca mai ai o sansa in afara de avort sau nastere. Cred ca se poate sa mergi la ginecolog, iar acesta sa iti dea o injectie. Si asta cat mai repede.
Sper ca ti-am fost de folos happy
Aaa da. Ziceai ca de dimineata ai avut greturi. Asta nu e un semn ca esti insarcinata. Greturile si ametelile apar dupa 2 luni de cand ai ramas insarcinata.
Si, eu cred ca ar fi o idee buna sa le spui parintilor ce s-a intamplat. Ce iti poate face? Stie ca iti e frica sa zici, si de aceea a facut-o! Arata-i ca nu ti-e frica, si daca parintii tai se vor lega de el, nu cred ca va mai avea ceva cu tine.
Succes

| OliviaLove a răspuns:

Pff Cati ani ai? straight face

| YukiAkemi a răspuns:

Chiar acum! tu esti nebuna? du-te la doctor acum

| YukiAkemi a răspuns:

Cati ani ai?

| mony98 a răspuns:

Totul e posibil... testul de sarcina se poate face si de la 2-3 saptamani.totusi e bine sa le spui parintilor ca sa-l,, pedepseasca,, pe unchiul tau. poti sa-mi spui ce varsta ai tu si unchiul tau?