| Corina96 a întrebat:

Recent am avut primul contact sexual cu prietenul meu.A incercat de 2 ori sa ma penetreze insa ne-am oprit deoarece aveam mici dureri. Nu am simtit ca himenul s-a rupt ci doar o senzatie de furnicatura dar e posibil ca el sa se fi rupt sau doar e atins? nu am avut sangerari si nici pielita nu am vazut-o sa se fi desprins.Multumesc ^_^

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai nimic pana acum. Si spune un coleg ipocrita, pentru ca de la mici dureri nu prea e justificat sa te opresti(asa e prima data).

| neutrino a răspuns:

Doar l-a gaurit.

| Alcyon a răspuns:

Himenul ala e doar o pielicica, nici nu-ti dai seama cand se rupe. Mai greu e cu vaginul, ca inca nu este elastic si din cauza asta e posibil sa ai dureri (si nu doar prima data).

| sirD a răspuns:

Da ce-ti mai pasa ipocrito?

| Corina96 explică (pentru sirD):

De ce ipocrita?

| CosminCornel a răspuns:

Pielita aia este una foarte rezistenta. Adancimea la care se afla este foarte adanca. Probabil nu ai probleme.