| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Sunt în clasă cu un tip de care îmi place. El e extrem de timid, se bâlbâie, iar eu am aceeași problemă, cu diferența că eu nu mă bâlbâi. L-am contactat o dată pe Facebook, dar nu știu dacă s-o fac și a doua oară și ce să vorbesc cu el. Merci anticipat de ajutor.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Balbaiutul sa stii ca nu e pentru ca esti timid,e o problema neuronala care se poate trata prin excertiti, fb e foarte bun pentru ca deschiderea e mai mare, vorbeste cu el doar nu te mai manca, dar nu-i spune rapid ca il placi, asa cu rabdare, apropo ce isi place la el?

| neutrino a răspuns:

Daca nu esti balbaita, atunci ajunge o singura incercare si mai asteapta: el fiind balbait, iti va raspunde mai greu.

| sori88 a răspuns:

Vb chesii obisnuite, ce muzica ii pl, ce hobby are, ce ii pl sa faca... invita-l la un suc