| MarinaSiAlex a întrebat:

Hei TPU... vreau sa ma ajutati cu ceva... daca partenerul tau s.a jucat in " pantalonii tai " (intelegeti voi ) si avea pe mana putina sperma e posibil sa ramai insarcinata?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, firește!

| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca el alterna cu mana, ba in pantalonii lui, ba in pantalonii tai?
Nu este posibil.

| valentingb a răspuns:

Dacă nu a introdus degetele, nu e nici un risc. Desigur, există acel 0, 1 % care să te țină trează nopțile și stresată zilele până la prima menstruație.

| Alcyon a răspuns:

E foarte important ca dupa astfel de joculete, sa va spalati bine pe maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a introdus degetele, evident ca da.

Desi putin probabil, exista niste sanse mici sa poti ramane. Te sfatuiesc sa fii mai atenta de acum incolo.

O zi placuta

| Ginandros a răspuns:

Daca avea pe mana "putina sperma" si a atins zonele umede din apropierea sau din interiorul vaginului tau este posibil. Cateva mii de spermatozoizi se afla intr-o picatura de sperma, deci, teoretic, este posibil ca acestia s-o ia, vitejeste, spre intalnirea cu ovulul.