| xDSmille a întrebat:

Heiihappy... am si eu o problema! Imi place de un baiat din liceu! [mentinoez ca eu sunt inca in generala ] L-am intalnit cu ajutorul unui amic si de prima data mi s-au aprins niste sentimente destul de puternice pentru el! faza naspa e ca el nu-l intreaba nimic de mine pe amicu meu si nici pe mess nu ma baga in seama decat daca l-as baga eu.Ma vazut de vreo 5 ori pana acum. Ce as putea sa fac? Funda la cel mai bun raspuns happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Boyka95 a răspuns:

Cel mai bine sa vezi ce e cu el, este sa il intrebi daca are prietena. daca are atunci inseamna ca de asta nu te prea baga in seama, daca nu are atunci poate e mai timid, nu stie cum sa se bage in seama cu tine. sau poate inca nu e atras de tine. daca nu are prietena, baga-te in seama cu el. spune-i ca e dragut. trim inimioare, pup. chestii din astea. si o sa asi dea seama ca il placi.