| Adicteddd a întrebat:

Heii.Buna tuturor. Sper sa nu va plictisesc cu povestea mea, este un pic mai lunga.Am si eu o mare dilema si nu stiu ce sa fac.De ceva timp vb cu un baiat I., totul merge super bine intre noi, ne intelegem bine.Dar intr-o zii o colega mi-a zis ca unui baiat ii place de mine, si tot o intreba de mine, ca sa stie cat mai multe lucruri.Eu cand am auzit m-am bucurat, si pot zice ca sentimenul este reciproc.Am asteptat cateva zile ca sa ma bage in seama pe facebook, dar degeaba, pana intr-o zii cand l-am bagat eu si l-am intrebat daca ii place de mine.NU a fost o discutie lunga dar intr-un final a aparut si raspunsul lui "oarecum da".Dar acum eu nu stiu ce sa cred.ori este el prea timid, ori face pe indiferentul cu mine, ca asa nu prea pot zice sa ma baga in seama.Cineva mi-a zis ca este de treaba, dar eu acum nu stiu ce sa mai cred.
Cu I este totul bine, adica ne mai certam noi uneori, dar in rest este ok...Acum faza este ca nu stiu ce sa fac.Eu i-am zis lu I ca vreau sa luam o pauza din vorbit ca mi s-a parut ca ne-am grabit si a zis ca bine..si sa ma gandesc la minecand o sa iau o decizie.
Acum nu stiu ce sa fac cu cei doi.A..pe o parte care imi place de el, si pe alta parte I..care se poarta dragut cu mine, dar mai are si el iesirile lui.
Acum nu vreau sa credeti ca ma joc cu ei sau chestii deastea.Eu nu am dta nici o sansa nimanui.dar eu vreau doar sa-i cunosc mai bine pe amandoi, acum imi doresc si eu sa stiu ce parere aveti voi despre asta!happy.

Răspuns Câştigător
| YumikoItsMyName a răspuns:

Vezi cu care te simti mai binehee hee Oricum daca I. a zis ca e ok (si a si crezut asta) poti incepe sa vb cu A. si vezi cum merge. Dar o prietenie e mai stransa daca vorbiti mult si nu aveti secretewinking

1 răspuns:
| Florisa a răspuns:

Eu as zice sa mai astepti, poate iti vei cunoaste altadata iubitul, ca sa nu se supere unul ca te vede cu altul, mai bine ii respingi pe amandoi..ai un viitor minunat inainte. poate vei gasi mai tarziu un baiat care sa te faca fericita, asta e parerea mea, alegerea e a ta...happy