| anonim_4396 a întrebat:

E un tip... mergem la aceeasi scoala, eu sunt in B si el e in D. Sambata am mers la patinoar public si m-a luat de mana si patina cu mine >8- apoi am mers cu el acasa, stam in acelasi cartier happy. La scoala ma saluta, ma pupa, vorbim mereu big grin. E dragut si as vrea sa stiu cum ma pot da la el discret sau cum sa vad daca are o oarece atractie fata de mine >:"
PAPIOON :d

4 răspunsuri:
| violetajustme a răspuns:

Heh ce dulcelaughing) ai incercat partea "nevinovata" cea in care tu dai sa il pupipeobrazdar din greseala il pupi pe gura? e o faza foarte funny si iti poti da seama usor

| Mârr a răspuns (pentru violetajustme):

Really?! Nu m-am gandit la asta thinking

| violetajustme a răspuns (pentru Mârr):

Da acum vreo 5 ani ma gandeam si eu la asta, un simplu pupic"inofensiv" cand vezi ca da sa te pupe pe obrazu stang atunci dai si tu sa il pupi pe obrazu lui stang si inevitabil o sa va feriti unu de altulaughing pana il pupi pe buze.trebuie sa te gandesti bine. totul o sa para intamplator.nu o sa se vada niciun plan pus la calelaughingun mod eficient de a vedea reactia lui

| Lauran_Cosmin_1995 a răspuns:

Heey..deci joaca pe tvr 1 de la 20:23 ( si mie mi se pare ciudat 20:23 dar asa scrie televizorul meu laughing )