| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani ati inceput viata sexoala?big grin

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

La 17 ani cu persoana pe care o iubesc si cu care sunt si acum!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La 19 ani!

| Dizzydizz a răspuns:

Viata sexoala n-am inceputo inksmug

| OanaG a răspuns:

N`am inceput viata sexoala rolling on the floor)

| alinuta113 a răspuns:

E bine sa stii ca prima oara cind incepi viata sexuala ramine in memorie toata viata! asa ca nu e bine sa te culci cu cine o sa-ti cada! gaseste pe cineva cu care sa aveti sentimente reciproce de iubire! sa stimti ceva pentru acea persoana! sa ramina o amintire frumoasa! personal la 18 ani!

| katia a răspuns:

Se scrie SEXUALA! Am inceput-o la 19 ani cu baiatul cu care am crescut si cu care m-am casatorit!

| octavianpas a răspuns:

| sunset22 a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| BLeH[RO] a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

17 juma:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inceput la 19 ani cand m-am casatorit.

| anonim_8893 a răspuns:

Io pe la 13 ani happy