| matzulikaaa a întrebat:

Heii TPU a aflat baiatul de care st indragostita ca imi place mult de el dar el o ia in ras si prt nostri isi bat joc de mine nu stiu cum sa incerc sa ies din povestea asta as vrea sa creada ca nu il mai plac si sa nu ma mai umilesc sa nu ma mai creada topita dupa el ce sa fac? sa-l ignor? dati-mi un sfat va rog

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Sa-l ignori tu pe el? Sigur nu e invers?
Cati ani ai? Doar copilasii rad de chestii de genul asta. E foarte normal sa-ti placa de un bosorog.

| XatomisX a răspuns:

Te i-au eu love struck daca nu te vrea el. eu te plac happy

| oOoBrBoOo a răspuns:

Mda e ceva normal probabil ca ai sub 15 ani la toti ni s-a intamplat asta sa le placa de cineva si sa rade aceea persoana pentru ca nu stie ce inseamna iubirea si persoanele celelalte rad pentru ca sunt inca copii prosti care nu stiu numai sa rada dar incearca sa vorbesti cu acel baiat de care iti place sa sa ii zici sa nu mai rada ca tu o iei in serios zi catre iel chiar asa "Nu mai rade pentru ca eu o iau in serios daca tie nu iti place de mine nu rade pentru ca nu are rost nu iti place de mine asta e dar nu trebuie sa razi ca un prost oricum nu ma intereseaza ca rade lumea de mine asa o sa se intample la toti pentru ca la toti o sa ne indragostim candva si nu e motiv sa razi asta e daca nu iti place nu iti place si pa" zi asa si dupa aceea dac anul zice nimic pleci si il lasi in pace si cei care rad de tine nu ii baga in seama pentru ca o sa se gate peste o saptamna. Multa bafta daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj.

| matzulikaaa explică (pentru oOoBrBoOo):

Iti multumescc mult sper sa functioneze fiidnca el la inceput a spus ca am aplce prietenilor nostri si acum rade ca il st indragostita de el ma intreb dc minte k ii place de mine apoi rade ca mie imi place de el