| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Acum cateva zile m-am despartit de fostul meu iubit.Si in aceeasi zii am intalnit un baiat dragut care s-a dat la mine si striga intruna la mine baby si eu nu i-am raspuns nici nu m-am uitat la el, dar eu nu stiu nimic de baiatul acela pe care l-am intalnit si chiar nu pot sa ma gandesc decat la el. Nici nu stiu daca sta in aceeasi localitate ca mine. Si daca n-o sa-l mai intalnesc o sa-mi stea gandul mereu la el ce sa fac ca sa nu imi mai stea gandul la el? Si daca o sa-l mai intalnesc ce sa ii zic?

Chiar am nevoie de raspunsuri la intrebari sau sa-mi dati un sfat apropo dau funda.

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna, cred ca ai mai pus intrebarea asta dar probabil nu ai primit sfaturi destule si te-ai gandit ca ar fi bine sa mai incerci. Probabilitatea ca sa il mai intalnesti pe tipul care te-a strigat e foarte mica si nu ai cum sa nu ti-l mai scoti din cap din moment ce l-ai vazut doar cateva secunde. Pur si simplu uita ce s-a intamplat si gandeste-te ca el probabil asa se baga in seama cu toate fetele frumoase. Nu trebuie sa ii cazi in capcana, nu ti s-a mai intamplat ca atunci cand treci pe strada sa te fluiere baietii sau sa strige dupa tine in fel si chip? laughing. Daca il mai intalnesti, probabil o sa te recunoasca si te va baga iar in seama, ii raspunzi pur si simplu si discutia va veni de la sine, probabil iti va cere numarul sau id-ul. Dar nu merita sa incerci ceva cu el pentru ca apoi o sa iti para rau pentru ca probabil se va mai da si la alte fete acest baietas de cartier.winking :*

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu sti nimic de acest baiat, poate nici nu o sa-l mai vezi! Acest baiat, se poate "da" la oricine! Nu e baiat cuminte, e un "golan" cum s-ar spune! Nu-i mai da importanta! Evita-l

| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns (pentru Schatzyyyyy):

O sa incerc

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru FlorentynaAlexandra1971):

Nu incerca! Trebuie sa vrei! Daca il mai bagi in seama, nu te vad prea bine langa el!