| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Ce simt baietii cand sunt indragostiti? Se gandesc mult la fata pe care o iubesc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte si ce inseamna indragostiti ca prima oara simtim nevoia sexuala ca in timp sa apara si iubirea, cand iubesti persoana iubita e non stop in mintea ta, o visezi, te bucuri cand o vezi, ai fantezii cu ea etc
la pubertate vrem mult sex si consideram ca sex =iubire, barbati nu iubesc des in viata sa stii prima iubita va fi mereu in memoria noastra

| DJAGERnout228 a răspuns:

De obicei cand e indragostit un baiat, e visator si se pierde adesea prin ganduri, lipsa de atentie,
Vorbeste adesea despre acea fata, si doreste sa stea in compania ei.
Se uita intensiv la ea,"scanand-o" din cap pana in picioare
Fundawinking

| distrugatoruldevaginesupersuper a răspuns:

Cand sunt indragostiti, baietii simt erectii (in cur)