| TeenagexD a întrebat:

Heii TPU,
imi place de un baiat, si mi-a propus sa facem dragoste. (la mine acasa )
Eu ma simt pregatita sa imi incep viata sexuala, dar mi se pare ca baiatul acesta vrea doar sa profite de mine. Mai ales, ca, nici nu vrea sa fim impreuna.( abia dupa ce o fac cu el, atunci vom fi impreuna)

Voi ce parere aveti?

23 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

S-a intors lumea cu susul in jos! chatterbox
Cred ca oricine citeste cele cateva randuri scrise de tine isi da seama ca nu vrea decat sa te foloseasca si dupa sa te arunce la gunoi!
Nu inteleg cum de nu ti-ai dat seama si tu.
Si ce daca ai 17 ani? Parintii tai ce ar zice daca ar afla ca ti-ai inceput viata sexuala la varsta asta? Ma indoiesc ca ei considera ca ar fi varsta potrivita!
Si nici macar nu ai o relatie cu baiatul asta.

| Purec a răspuns:

Il meriti laughing cum sa existe o fata asa fraiera ca tine?laughing) eu zic sa o faci laughing

| unarab40 a răspuns:

Intre indragostiti nu exista conditii dinainte,,, ai grija

| h3r a răspuns:

Ce număr de telefon au părinții tăi? Vreau să-i anunț.

| TeenagexD explică (pentru h3r):

Stai linistita laughing. Am 17 ani! :*

| h3r a răspuns (pentru TeenagexD):

Nu contează asta, ci contează faptul că tu vrei s-o faci cu cine nu trebuie.

Faci o mare greșeală.

| andreiush25 a răspuns (pentru TeenagexD):

Si daca ai 17 ani ce?
Nu iti pierde virginitatea doar de dragul de a ti-o pierde.
Asta vrea doar sa profite de tine... O sa regreti. Zic sa mai astepti baiatul care sa tina cu adevarat la tine. Daca mai sunt din astia :/.

| Dariusuu a răspuns:

Nu înțeleg cum naiba poate zice asta, sunt sigur că nu dă doi bani pe tine vrea doar să ajungi la el în pat atâta tot.
Băieții ca el mai sunt, dar trebuie refuzați (zic eu ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu te arunca asa cu capul inainte!
Si eu sint de parere ca vrea doar sa profite de tine.
Ai grija ce faci si nu-ti recomand DELOC!
Te pup!

| Raiiiisa a răspuns:

Din prima cu conditii.
Pune-i si tu conditia ca prima data sa fiti impreuna daca tot vrea sa existe si ceva mai mult intre voi.
Vad ca la 17 ani esti foarte sigura pe tine, daca problema e ca nu stii sa te impui si sa zici NU atunci cand trebuie.
Este doar un incepator, care vrea sa experimenteze cat mai multe **** si pe cate poate sa le si fraiereasca.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Poate nu te insala

| GreenBubble a răspuns:

Doamnestraight face
Ti se pare suficient sa iti placa de el ca sa te si culci cu el? Mai ales ca esti vrigina...
+ca dupa ce o sa se culce cu tine o sa-ti zica pa din start, ce baiat care vre sa se fie cu tine ti-ar pune conditia sa te culci cu el prima data?straight face
Eu zic sa-i dai cu flit, tipu` e un mare nesimtit.

| BlakeLively a răspuns:

Spune-i si tu ca mai intai vrei sa-ti arate ca te iubeste. Parerea mea este ca nu trebuie sa o faci cu el, daca il placi nu inseamna ca trebuie sa ti-o pui cu el, pentru ca mai tarziu o sa vrei un lucru pe care nu il mai poti avea. Stii tu!

| rikkimady16 a răspuns:

Tu ai nevoie de un raspuns? serios? chiar nu vezi si singura ca vrea doar sa te foloseasca? nu fi atat de naiva! te rog! nu o sa fiti impreuna dupa faza asta, stai linistita! e un baiat de nimic, parerea mea si tu esti o fata care se lasa manipulata. mai bine iti vezi de viata ta si il lasi in pace pentru totdeauna pentru ca nu merita.

cred ca ai observat si tu ca nu merita doar ca aveai nevoie de confirmarea celor din jur, nu?

| AnaMaria2719 a răspuns:

Chiar daca te simti pregatita nu e omul potrivit! Prima oara trebuie sa fie chimie, sa fie ceva special, sa aiba acel ceva.Nu-ti irosi un lucru care in ziua de astazi e rar, virginatea, gen sa tai iarba la caini.E clar ce vrea, decat sa-ti auzi dupa :ba eu am rezolvat-o pe aia sau cine stie ce, stai pe pace!big grin ai timp mai incolo.

| Lily8 a răspuns:

Nu are rost sa o faci cu el.Mai asteapta sa cunosti alt baiat.
Renunta la el.

| florindan a răspuns:

Pai daca stii ca vrea doar sa profite, nu a dragoste cu el, ca pe urma se lauda cu tine, ca un trofeu.

| blacktulip16 a răspuns:

NU FI FRAIERA!
o sa regreti, crede-ma!

| TeenagexD explică:

Ok, multumesc tuturor :*!
Va pup!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TeenagexD):

Ce decizie ai luat pînă la urmă?

| TeenagexD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu merita. :*

| Axente_Gabriela_1997 a răspuns:

Nu o face. Vrea sa profite, altfel erati impreuna

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Nu o face. Vrea sa profite, altfel erati impreuna.Cred ca acum vrea doar sa vada daca esti buna la pat.Lasal.Pus ca nu poti face dragoste cu nimeni, decat cu persoana cu care vrei sa-ti petreci tot restul vietii big grin