| PastilluTsaaa a întrebat:

Heii TPU kiss! [[ pentru. fanii anime love struck ]] Imi puteti spune si mie nishtte anime´uri de dragoste gen Vampire Knight sau ceva gen Ao no Exorcist sad... Va roooog frumos cu ciresHicka deaSupra puppy dog eyes! FunditsSsaa pentru. cele mai bune love strucklove struck >:". ScuzatiCategoria sad >-- cea mai vizitatha big grin

5 răspunsuri:
| Annonymus0000 a răspuns:

Mie personal im plac mult :gravitation, nana, full metal panic, skip beat, the world god only knows, myself yourself, kono aozora ni yakusoko wo, linibarrels of iron, school days, time of eve, gintama, Strawberry Panic si gasesti toate anime-urile posibile de la A-Z pe www.animecrunch.com;)

| anna9999 a răspuns:

Kampfer,they are my noble masters, baka to test to shoukanjuu SI multe altele.Le poti vedea pe www.anime.kage.ro

| TeddyXd a răspuns:

Nana, Paradise Kiss, Romeo & Juliet

| CosmiMss a răspuns:

Hey♡! Ai aici cele mai bune anime de dragoste vazute de mine:
-Sword Art Online
-Hiiro no kakera
-Bokura ga ita
-Ao haru ride
-Toradora
-Kimi ni todoke
-Kami-sama hajimemashita
-Brothers Conflict
-Kaichou wa maid-sama
-Sukitte iinayo
-Itazura na kiss
-Amnesia
-Inu X Boku SS
-Mirai Nikki♡
-Sankarea
-Ookami shoujo to kuro ouji
-Ookami-san
Le gasesti subtritrate pe Trilulilu.

| Clara_Cla_Clarutza_2000 a răspuns:

Kaichou wa maid-sama
shakugan no shana
amnesia