| annaaaa a întrebat:

Heiii... Am o prietena mai mică... Nu-i venise menstruația, ea este închisă in ea... Daca nu-i venise si a întreținut relații intime cu cineva i-a si venit? Fix in zilele alea a început sa se schimbe si apoi i-a venit... Nu stiu ce sa zic. Sunt îngrijorată, asta ar fi singura explicație (era virgina ) acel băiat cu care cred eu ca a fost își bate joc rău de ea! Helpppp!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prietenei tale i s-a pornit prima menstruatie inseamna ca organele de reproducere si-au inceput maturizarea si ea a trecut din stadil de copil/fetita in stadiul pubertatii. Faptul ca prima ei menstruatie s-a pornit in timp ce intretinea relatii sexuale se datoreaza doar hazardului, intamplarii deoarece sexul nu poate influenta un proces de natura hormonala. Tu fiind mai mare era de datoria ta de buna prietena sa-i explici "pericolele" relatiei cu respectivul "badboy" inainte de a se intampla "grozavia". Poate nu-i tarziu nici acum.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E constipată? Saraca normal ca e inchisa in ea, i ti dai seama cind va iesii din ea ce va fi acolo? Sa nu infunde buda biata fată, de cate zile nu a facut?

| Teddd a răspuns:

O sa avem un nepotel

| Teddd a răspuns:

O sa avem un nepotel; x

| warior1999 a răspuns:

Mno clar si a bătut joc de ea...