| C26 a întrebat:

Heiiiii` puppy dog eyes
Cum a fost pentru voi prima data cand ati facut dragoste? >:

Va rog sa raspundeti frumos, fara raspunsuri aiureawinking
p.s : Vreau doar sa vad povesti interesantebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Extraordinar de frumos.
Am avut parte de un partener care a stiut sa faca totul in asa fel, incat sa ma simt bine.
A fost foarte grijuliu cu mine, ceea ce m-a facut sa uit de orice durere.Am luat totul pas cu pas, nu ne-am grabit si am trait cele mai frumoase clipe.
Atunci am simtit cat de bine este sa ai langa tine o persoana care stie sa te faca, sa te simti cu adevarat iubitahappy

O sa-mi aduc aminte mereu de momentele ce le-am trait, alaturi de o persoana speciala pe care o iubesc!

18 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Aiurea, dar dragut in acelasi timp. Prima mea reactie a fost "Atat?", dar nu regret nimic.
Te pup kiss

| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să ia o viată extrem de plictisitoare dacă chiar îți pasă de cum și-au tras-o prima dată niște străini de pe internet.

| Danysan a răspuns:

Eu zic sa nu mai intrebi si sa pui in practica -o sa vezi ca o sa te simti ca o Regina puppy dog eyes!

| Keith a răspuns:

A fost dureros si regret amarnic ca mi-am pierdut virginitatea cu o persoana care nu ma merita irosind 3 ani degeaba.

| Demonull a răspuns (pentru Keith):

Riscul meseriei...nu inveti sa regreti nu inveti sa traiesti..stii tuhappy

| Demonull a răspuns (pentru Keith):

Hm.cand„ mi-am pierdut" virginitatea.Pai nu te astepta sa iti zic ceva siropos ca nu a fost asa.Am ales „sa mi-o pierd „cu o tipa mai mare de care sa nu depind sentimental.
In schimb am avut alte partide de sex foarte interesant placute si etc..pe care normal nu ti le voi povesti deoarece sunt niste treburi care raman intre cei doi..protagonisti.

| Keith a răspuns (pentru Demonull):

Da,aici ai dreptate, dar crede-ma cand iti spun ca daca as putea da timpul inapoi ca sa schimb anumite momente din viata mea as face-o.In orice caz pentru persoana de langa mine deja nu mai conteaza virginitatea tinand cont ca eu am 19 ani si el 35, ne intelegem si ne iubim foarte mult si deja asta nu mai e un impediment.Traim in secolul 21.

| Keith a răspuns (pentru Keith):

Ma refer aici la a doua relatie.

| Demonull a răspuns (pentru Keith):

Interesant.Treaba cu intorsul la trecut. daca nu treceai prin anumite experiente nu aveai de unde invata.
Asta-i viata.te mai pisca, te mai mangaie iti da cîte un pumn dupa ceafă după te ridică iar, dupa primesti un picior in posterior si inveți si te ridici singur..si mergi mai departehappy

| Keith a răspuns (pentru Demonull):

Tot mie vroiai sa imi raspunzi aici? Gresisi utilizatoriiwinking

| Demonull a răspuns (pentru Keith):

Opa scuze.

| Keith a răspuns (pentru Demonull):

Vezi ca mai sus tot mie imi spusasi de virginitate, cred ca vroiai sa ii raspunzi lu ACV28.

| Demonull a răspuns (pentru Keith):

M-am prinssssssssss...

| Keith a răspuns (pentru Demonull):

Nicio problema, stai linistit, ma bucur ca vorbii cu tine. Facuram ceva conversatie aici nu gluma.

| varcolaccc a răspuns (pentru Keith):

Nu sti niciodată ce iti rezerva viata. Asta a fost sa fie din păcate... Acum trebuie sa te gandesti ca vor urma clipe frumoase in dragoste.

| diavolitadulce a răspuns:

Nu cred ca vor marturisi prea multi ca pana la urma este un moment unic in viata plin de intimitate intre cei doi parteneri

| tzuticamiley a răspuns:

Buna! :*
in primul rand vreau sa precizez... ca dragoste si sex e ceva total DIFERIT!
Si uite iti spun doar un moment frumos

| eminem94 a răspuns:

Pai prietenul meu a zis ca s-a simtit bine cu mama ta usp scuze am dat-o de goll