| ThreeDaysGrace a întrebat:

Prima data cand ati facut sex a fost cu prezervativ sau fara? Raspundeti serios plz nu cu raspunsuri tampite. Funda

Răspuns Câştigător
| Erskine a răspuns:

Buna! Daca esti inca adolescent parerea mea e ca ar trebui sa mai astepti! Ai o viata inainte! Dar daca te simti pregatit/a si vrei sa iti incepi viata sexuala OBLIGATORIU cu prezervativ! Sigur nu doresti neplaceri si aici ma refer la o sarcina! Bine placerea nu e aceeasi cu sau fara! Ma repet nu te grabi! Sa poti sa iti traiesti viata linistita! Si din nou daca chiar vrei foloseste Prezervativ OBLIGATORIU! Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A fost fara...

| butterfly27 a răspuns:

Eu prima data am facut cu prezervativ. Daca vrei sa eviti o sarcina nedorita atunci fa cu prezervativ. pupici

| VadTot a răspuns:

Fara,Si asa am continuat pana in prezent, o relatie de cinci ani de zile,,, Doar fara.,!

| Ea12345 a răspuns:

Prima data a fost cu prezervativ, ca si restul contactelor care au urmat. Atata timp cat nu ne dorim un copil, suntem foarte precauti.

| Demonull a răspuns:

Fara fara fara, si nici acum nu ma dau in vant sa folosesclaughingStie ea mai bine sa se protejezetongue

| irrumator30 a răspuns:

Fara. Am folosit ca metoda contraceptiva ovulele spermicide Contracept-M. A fost mai mult decat superb!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Fara, dar mi-a parut rau dupa.

Răspuns utilizator avertizat
| Issabela26 a răspuns:

Farahappy desi e bine sa faci cu pentru a nu aparea eventualele neplaceri (boli sarcina)dar nah...

| Plolice a răspuns:

Prima data se face de obicei fara