| DarkAngel_1830 a întrebat:

Hello. ieri am avut contact sexual protejat. la sfarsit am constatat ca s-a rupt prezervativul :-| prietenul meu mi-a zis ca nu s-a terminat in mine si a scos-o mai repede. totusi. ar fi sanse sa raman insarcinata? era a treia zi de cm.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ai sanse de sarcina. Dar daca era a treia zi de la inceperea sangerarii riscul este extrem de mic, practic neglijabil.

| Honeybunny a răspuns:

Sansele sunt destul de slabe daca a spus ca a scos'o mai repede. oricum peste 7 zile sa iti iei un test de sarcina ca sa fi sigura.succes!

| Florentin_6875 a răspuns:

Daca e asa cum a scus el ca a scos-o nu ai nici o sansa. Dar sa nu fi mintit si el din cauza panicii, infine luativa- o cutie de durex e 9 lei si dac e spune-i sa puna 2 pentru siguranta (putin ironic fara suparare).

| danibv28 a răspuns:

Nu! Poti dormii linistita! happy

| cristina_9853 a răspuns:

Eu zic sa faci un tesc de sarcina sa fii totusi sigura sa nu stai cu frica ori ce ai face...:*