| buubuletsss a întrebat:

Hello.nu stiu cum sa incep.Am aproape 19 ani si am fost virgina pana acu 3 zile...adica acum 3 zile am facut-o cu prietenul meu. Mi-a curs foarte putin sange iar durerea a persistat doar la inceput si doar cand intra... in rest totul a decurs normal, adica nu ma durea cand o facea repede (ca sa ma exprim pe romaneste) intrebarea mea e urmatoarea : el ce a simtit? adica cum s-a convins el ca eu chiar eram virgina? Mi-a zis ca-l durea foarte rau dar nu vreo senzatie deosebita. El spune ca ma crede, avand in vedere ca mi-a curs si putin sange. dar ceva imi spune ca nu prea crede thinking nu stiu daca ma intelegeti dar e ceva care ma chinuie pe dinauntru. Vreau sa fiu eu sigura ca el chiar crede. Deci, ce simte un baiat in momentul actului? big grin multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| GuessWho_8607 a răspuns:

Parerea mea e ca si el era virgin sau avea foarte putina experienta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei uite eu am 18 ani si nu mi-am inceput viata sexuala insa daca te iubeste si relatia voastra se bazeaza pe incredere sigur te crede si te-a inteles in mommentul respectiv