| adelynaa a întrebat:

Hellohee hee
vorbesc cu un tip de ceva timo adica de vreo cateva zile numai laughing. si mi-a propus sa mergem la un film in cinema
eu vreau sa ma duc, dar am nevoie de niste sfaturi/pareri cum sa ma comport
ca sa nu-l fac sa se simta prost ca ma invitat... :-ss...
poate ca va fac sa radeti dapoi... nu stiu ce sa fac
adica ce'i zic dc vrea sa plateasca si pentru mine ca m'as simti eu prost ca imi plateste el laughing
vreau niste pareri... nu stiu am niste emotii da nu stiu dc?laughing)) zici ca ma duc la ceva examen sau chiar mai raulaughing. ca mna prima intalnire ii ceea mai grea :-ss
vreau ceva pareri cum sa ma comp :d
apropo el are 21 face pe 14 febr >:-, iar eu am 18 :d

4 răspunsuri:
| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

Poarta-te normal si va fi ok...

asa ma fost si eu.
dar m`am comportat normal si a fost totul ok:X

mul succes:*

| alexya_8105 a răspuns:

Super bine varstele eu zic sa vezi cum se comporta el si sa te iei dupa el pana iti dai seama cum i-ar placea sa fii dar fii naturala si comportate cum trebuie nu exagerat de manierata sau altcevalaughing...fii TU imi dai un mesaj dupa intalnire sa-mi zici cum a decurs? ca sunt curioasahee hee

| oveee a răspuns:

Fi tu insuti, nu incerca sa pari ceea ce nu esti, incearca sa te simti bine si totul va merge ca uns. Daca nu vrei sa iti plateasca el ii spui de la inceput ca sunteti doar amici momentan si fiecare isi plateste pentru el ...macar la prima intalnire (daca insista ...lasa-l sa plateasca si eventual ii spui ca u platesti altceva: sucu, etc)
Distractie placuta!

| eu888 a răspuns:

Ai 18 ani, este destul de simplu, comporta-te natural, fara excibitii si fite, lasa-l pe el sa faca primul pas.Cand e sa platiti scoate si tu banii pentru tine daca el se ofera sa plateasca dupa ce ai scos banii pentru tine lasa-l sa o faca, pana la urma asa e frumos.