| cristynaGoldenRose a întrebat:

Salut)) Am vorbit cu un baiat pe facebook de 3 zile, si mi-a propus sa iesim la cinema..nustiu e un baiat simpatic si bun, nu stiu daca aceasta relatie ar dura mult, doar in limita unei cunostinte via net.
Cum credeti ar putea exista ceva in aceasta "cunostinta" sau intalnire?
Apropo asta va fi prima mea intalnire, iar la film mergem la Titanic 3D, in ce sa ma imbrac, cum sa ma comprot.
Am inca o intrebare de regula baiatul plateste?

6 răspunsuri:
| memonelxd a răspuns:

Buna, poate baiatul vrea doar sa iesiti sa va cunoasteti mai bine, si poate relatia va tine tongue nu poti sa stii daca va tine sau nu pana nu incercihappy Eu as prefera ca fata sa se imbrace in ceea ce ii este ei comod si se simte bine iar comportamentul sa fie natural, De regula daca el te-a intrebat daca mergi la film el iti plateste biletul... dar ar fi frumos din partea ta sa il refuzi si sa iti platesti singura biletulhappy daca el insista sa iti plateasca el atunci il lasi pe el sa plateasca happy ce pot sa zic mai mult... bafta la intalnire si spor la mancat floricele, sa-mi dai un mesaj cum a fost la filmhappy dar cati ani ai?happy

| cristynaGoldenRose explică (pentru memonelxd):

Multumesc mult, pai am 15 )

| memonelxd a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Multi inaintehappy sa-mi spui cum a decurs intalnirea tongue bine?

| cristynaGoldenRose explică (pentru memonelxd):

Okay : D)

| Anonymous7 a răspuns:

Esti din timisoara? big grin... Eu zic ca e ok sa mergeti, va mai cunoasteti, dar..mergeti doar voi doi? happy.

| cristynaGoldenRose explică (pentru Anonymous7):

Nu sunt din timisoara.
da cred ca mergem doar noi 2