| meflorina a întrebat:

[Help!] Sunt cu un tip de 2 luni, deja am facut dragoste si a fost minunat, at pentru el cat si pentru mine. Inca nu am ajuns la cuvinte mari precum: te iubesc, dar stiu ca el ma place ft mult, si vrea o relatie serioasa cu mine... Cum sa ii arat ca il iubesc? fara sa o spun.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar faptul ca deja ati facut sex el poate sa si-o ia in cap si doar sa te foloseasca pentru asta pentru ca tu nu i-ai lasat timp sa investeasca in sentimente.

I te-ai cam pus pe tava!

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Daca ne-ai spune si ce varste aveti, atunci am putea sa iti dam cateva sfaturi. Asteptam!
Sa ai o zi buna!

| madalykuka a răspuns:

...straight face
ati facut dragoste dar nu v-ati spus te iubesc,,,
thinking
cuvinte mari :O,,,, hello
sa faci dragoste cu cineva ti se pare mai nesemnificativ decat sai spui te iubesc :O

| » Iµliaña « a răspuns:

Simplu. Aratai ca pentru tine e dor el. Vorbeste mult cu el fi langa el mereu faceti lucruri impreuna o sa isi dea seama happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii rasfatati ce pulamea numa sex aveti in cap rolling on the floor daca ati sti macar ca mos craciun nu exista LOL

| andreeiutzzza a răspuns:

Asa cum ai facut dragoste asa poti sai spui si 'te iubesc'...

| krin a răspuns:

Salut, in aceasta relatiie nu inca nu trebuie sa miarga vorba de acele cuvinte daca el o va spune primul atunci si tu ii vei putea spune aceste cuvinte doar sa fie din inima... insa pina atunci toate acestea vor merge singure de la sine.

| Gعorgiáñá a răspuns:

Pai daca vrei sa ii arati ca il iubesti fara sa-i spui poarta`te frumos cu el rasfata`l sa vada ca nu mai e nimeni in viata ta si ca doar pe el il ai in gand, si doar pe el il vrei pentru ca`l iubesti, orice baiat isi da seama numai dupa cum te comporti cu el.