| Kredox a întrebat:

Hey,am fost recent intr-o excursie si intr-o seara am jucat adevăr sau provocare și o colegă care a spus că nu mă place, m-a sărutat pasional.Mă place sau nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de dat un raspuns corect doar pe baza unui sarut, chiar si in cazul in care acesta afost cu adevarat pasional. Doar acceptarea repetarii sarutului, dar fara a o face din obligatie, ar putea sa insemne ca fata simte/are cu adevarat sentimente de atractie fata de prersoana ta. Lanseaza-i propunerea si vei afla. Succes.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a sarutat pasional, inseamna ca te iubeste cu adevarat.

| LoveSleep a răspuns:

Voia să-ți arate una din chestiile pe care le poate face cu gura.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cred ca te place, altfel saruta pe altul.

| PogChamp a răspuns:

Te-a sarutat doar ca sa faca misto de tine la prietenele ei cat de usor de manipulat esti.

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Nu te place, vrea sa ii iei mancare gratis de la MC.

| YukixYuki a răspuns:

Nu,doar te-a folosit pentru ca poate stie ca ai sentimente pentru ea.