| DΣΣΔ a întrebat:

Hey. am o intrebare care tot nu ma lasa in pace... Ieri la scoala un baiat care il cam plac adevaru*l asta e m*a luat de mana si m*a dus la clasa, el are clasa la etajul 1 iar eu la 2. El mereu vine la etajul 2 si trece pe la mine la sklasa, intra daca ma vede se uita nu stiu cum sa spun dar se uita la mine k o privire, prblm e alta nu stiu daca ma place chiar nu pot sa imi dau seama.
adica spune*ti/*mi si mie cum imi dau seama daca ma plk... fundita!:X

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

E clar ca te place din moment ce vine mereu pe palierul unde ai tu clasa, ca te-a dus in clasa lui. ii place sa petreaca cat mai mult timp cu tine. poate e timid, si de-aia nu prea vorbeste. incearca sa-l descosi, sa comunici cu el.

3 răspunsuri:
| DΣΣΔ explică:

Va multumesc mult denisuca4 si irrumator30 acum nu mai konteaza oricum. acum stau k alt baiat si ne intzelegem super:X a da si SakonSIUkon fethele sunt mai timide:p

| SakonSIUkon a răspuns:

Dar strica daca face o fata primul pas vrodata? laughing)))

| denisuca4 a răspuns:

Pai poti sa iti dai seama dupa cum se poarta cu tine privirea lui felul de a vorbi cu tine si in primul rand daca iti ia apararea.