| lilutza a întrebat:

Hey. As mai avea o intrebare. Am mai spus ca sunt cu un baiat de cateva zile si as vrea sa-i spun ca imi place mult de el, dar nu asa direct sa par disperata. Intr-un mod mai subtil si dragut. Sugestii?happy

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Daca pana acu i-ai dat de inteles si nu a inteles spune-i direct n-ai ce pierde. Daca te place iti va spune daca nu o sa ramaneti amici. Daca tu o tii sa-i dai de inteles subtil pentru multa vreme si el nu te place crede-ma atunci ai sa pari disperata! Nu daca ii spui direct!