| james001 a întrebat:

sant nou pe aici, si am o intrebare....mai ciudata.cum ii spun unei fete mai mari ca mine ca imi place de ea? direct sau mai subtil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subtil.
Priveşte-o insistent,zâmbeşte-i, te poţi apropia de ea, o poţi saluta, schimba o vorbă cu ea, iar treptat îi vei spune ce simţi.
O seară plăcută

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa mai subtil

| LifeIsAJoke a răspuns:

Renunta ca sa nu fii ranit.

| GeosBIOS a răspuns:

Aici este greseala pe care o fac cei mai multi, ca vor s-o dea direct in iubeala. Mai intai trebuie sa-i demosntrezi ca vrei sa o cunosti si ca te intereseaza in primul rand ca persoana si nu doar fiindca-i de sex opus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat este mai mare decat tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatia cu ea nu prea o sa mearga deoarece sunteti in clase diferite si ea isi poate gasi pe altcineva foarte usor.

| EmaTanase a răspuns:

Totul se face subtil adica cu pasi mici ajungi departe. Te sfatuiesc sa-i dai de inteles depinde cat are ea si cat ai tu de ex daca tu ai 14 ani si ea 16 nu prea ai sanse mari! Dar eu iti zic sa o faci subtil si daca vezi ca ea nu se prinde de figura ii zicidirect si ce iese, iese!

| MikKinder98 a răspuns:

Direct,nu-i spune...

| Delia92murc a răspuns:

Pai, depinde in primul rand ce varsta ai! Ca daca ai vreo 13-14 ani....si ea 19-20, poti sa o lasi balta. In orice caz, sa iti raspund la intrebare. N-ar trebui sa fii nici prea direct si nici prea subtil. Te-ai putea duce la ea, sa va plimbati printr-un parc, sa ii spui ca incepe sa iti placa si mai ales..cand ii spui asta, uita-te fix in ochii ei! happy Sper ca te-am ajutat si multa bafta!