| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand va pregatiti de sex cu iubita voastra, ii dati jos pantalonii si observati ca se vede prin chiloti parul din zona pubiana. Ce faceti in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Ii spun asa: "hopa, azi oral nu vezi! Treci si suge-mi-o!"

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ma gandesc: "ptiu! ...sa vezi cat par o sa-mi ramana printre dinti!"

| RAY a răspuns:

Hey baieti cum reactionati atunci cand va pregatiti de sex

intru pe telegram si ma uit la canale din rusia, sunt frumoase rau sau Romania x romance frumoase, amatoare, nu stiu cum e in real life

| Sofer a răspuns:

Iubita mea mereu e pregătită cand vine vorba sa facem sex.

| Crackman a răspuns:

Bagi carnatul în pâine

Răspuns utilizator avertizat
| InYourMind a răspuns:

Bagi botu ca asta ai vrut doar rolling on the floor

| cepIm a răspuns:

Asa cum si ea mi-o suge eu avand jungla, asa si eu trebuie sa i-o sug ea avand padure.

| IgnatVictor a răspuns (pentru cepIm):

Ah. „Perfectly balanced as all things should be" se potrivește de minune aici.

| cepIm a răspuns (pentru IgnatVictor):

Yea baby