| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când mergeți la iubita voastră acasă, are haine puse la uscat și observați ca majoritatea chiloților sunt rupți?

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

I-aș lua de pe sfoară și aș începe să îi cos.

Fetele apreciază bărbații care știu să facă treburi casnice.

După care i-aș lua un det nou de lenjerie intimă

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intreb ce probleme are la servici de nu ii ajung banii pentru intimitatea vaginala

| wildthing a răspuns:

Ii fac cadou niste chiloti.

| dullcat a răspuns:

Schimba-ti numele in VerginicaSoacraGrasa.

| Sofer a răspuns:

O întreb dacă are nevoie sa o ajut sa coase chiloți rupți laughing

| blackann a răspuns:

I-as spune sa-si cumpere altii, sa nu mai poarte gioarsele alea ca mi-e sila s-o mai ***

| sammie a răspuns:

O intreb de ce nu-si ia chiloti noi.

| tunoi88 a răspuns:

Ii cumperi tu cateva seturi dragute, te uiti ce marime sunt fara ca ea sa stie tongue. Ii zici ca asa ti ar placea tie sa o vezi ca sa nu se simta prost.