| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când observați ca iubita voastră nu mai e sexy ca înainte?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

O las si i-au una sexy

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O duc la reparat. salița mult sport tratamente.

| Hammurabi a răspuns:

Femeile sunt sexy mai mult timp decât bărbații.
Și chiar dacă după 45 de ani nu mai sunt chiar foarte sexy, atunci nu prea mai are cum să-ți fie iubită. Îți e nevastă.
Si o să vrei să-ți facă o ciorbă bună, nu să fie sexy. laughing

| dullcat a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu auzi ca el nu se va casatori vreodata, ci are numai relatii de 2 saptamani maxim? Deci va visa mereu la cai verzi pe pereti. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru dullcat):

Păi chestia asta merge până pe la 30 și ceva de ani.
Apoi rămâi cu caii verzi pe pereți... sau cu cele "defecte" care au rămas nemăritate. laughing
Că cele mai tinere nu se mai uită la tine la 40 si. Iar cele de vârsta ta, sunt măritate și au și copii.
Și e nașpa să te trezești la 40 și ceva de ani, singur cuc.

| VoidEternal a răspuns:

Ma uit in oglinda. Problem solved.

| ndrxw22 a răspuns:

Ce troll obosit

| diDac a răspuns:

Inseamna ca tu nu mai ai vedenii