| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU. Am si eu nevoie de un sfat. Deci mie imi place de un băiat numai ca nu stiu cum sa ii atrag atenția, dar vreau sa fiu discreta. Dau FUNDA la cel mai bun răspuns. Multumesc anticipat pentru sfat. kiss

Răspuns Câştigător
| AndreescuMMO a răspuns:

Probabil ca asa se uita la toate fetele daca zici ca e un fel de "bad boy" dar cum mie nu imi plac tipi asa mai smecherasi care nu sunt numa fitele de ei. nu ti-as recomanda sa ii atragi atentia. mai ales daca in juru lui sunt multe fete. asa ca mai bine cauta-ti unu care are ochi doar pentru tine. pentru ca asa nu vei suferii ca o proasta(scuza-mi expresia :*) si vei regreta ca l-ai cunoscut happy

4 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

First of all, după cum ai formulat întrebarea nu pare să vorbiţi, deci trebuie să începi să petreci timp cu grupul lui de prieteni, să aveţi legăture comune, să faceţi cunoştinţă şi să vorbiţi (în caz că nu o faceţi deja). Eventual, trebuie să ajungi să îl cunoşti mai bine. După ce vorbiţi de câteva ori invită-l undeva. Nu trebuie să-ţi fie frică sau ceva, pentru că, în definitiv, nu ai de ce.
Discreţia ta e posibil să rămână neobservată, aşa că ar fi mai bine să îi dai semne clare că vrei să ştii lucruri despre el.

| corhaz a răspuns:

Scrie-i un buna pe facebook eventual sau da like la poza si poate se baga el.pe strada uitat-te la el mereu si cand se uita la tine zambeste. daca nu i rusinos se va baga in seama

| AndreescuMMO a răspuns:

Pai da si tu mai multe detalii, cum ar fi : unde va vedeti? care e distanta dintre voi? cati ani e intre voi? daca ai vazut vreodata ca iti face ochi dulci, cat de des vorbesti cu el? etc.

| nebaji a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Pai ne vedem la liceu si sincer el e mai bad boy daca înțelegi ce vreau sa spun si uneori se uita destul de insistent la mine

| AndreescuMMO a răspuns (pentru nebaji):

Probabil ca asa se uita la toate fetele daca zici ca e un fel de "bad boy" dar cum mie nu imi plac tipi asa mai smecherasi care nu sunt numa fitele de ei. nu ti-as recomanda sa ii atragi atentia. mai ales daca in juru lui sunt multe fete. asa ca mai bine cauta-ti unu care are ochi doar pentru tine. pentru ca asa nu vei suferii ca o proasta(scuza-mi expresia :*) si vei regreta ca l-ai cunoscut happy