| Anonim2001 a întrebat:

Hey,cand faci s*x pentru prima oara doare?
Funda

Răspuns Câştigător
| angel1797 a răspuns:

Da nu este o durere inspuportabila asa cum spun multe fete ca"vai doare foarte rau" nu te mai speria te va durea asta e adevarul nu atat de tare dar te va durea.a doua zi te va durea si burta sa nu iti faci griji pentru ca e ceva normal si dupa a2a oara cand o faci si dupa a3a dar dupa nu te va mai dure burta ...nu te speria toate fetele trec prin asta nu esti singura ..bafta

5 răspunsuri:
| ღNuTzAღ a răspuns:

Da,doare dar nu in toate cazurile..nu toate fetele sunt la fel..Pe mine de exemplu m-a durut foarte tare la inceput, daca sincer mi-au dat si lacrimile.Dar iubitul meu a fost grijuliu, tandru si rabdator si dupa aceia durerea s-a transformat in placere si totul a fost super! Bafta si tie.

| Catalinutz92 a răspuns:

Daca esti virgin/a da

| Anonim2001 explică (pentru Catalinutz92):

Da sunt! Si doare rau?

| Catalinutz92 a răspuns (pentru Anonim2001):

Depinde cat de excitata esti. Cu cat esti mai excitata cu atat durerea este mai micahappy Daca nu, doare destulhappy

| Баби a răspuns:

Hmm..pai depinde de cat de excitata esti daca atmosfera s-a incins destul si vaginul tau a devenit lubrifiat ( adica mai pe romaneste esti "uda") puteti incepe! Oricum atmosfera trebuie sa fie extrem de erotica, ca amandoi sa va simtiti extrem de bine.Revenind,dupa ce esti "uda" puteti incepe.Este foarte important acest lucru pentru ca durerea sa nu fie mare.E posibil sa ai doar o usturime la ruperea himenului, cel putin la mine asa a fost. Insa dupa, placerea incepe sa creasca, durerea sau usturimea se amelioreaza si usor usor ajungi la placerea absoluta. Funda?:*