| Bibbyshor a întrebat:

Hey! Cred ca m-am indragostit de un baiat dar el e cu aproape 3 ani mai mare ca mine.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihaii94 a răspuns:

Bai oameni buni, nebuni mai bine zis! Cum sa se duca asa aiurea la el sa ii spuna ce simte, puneti-va in situatia sa vina cineva la tine si sa isi marturiseasca sentimentele.ce reactie ati avea? buna in nici un caz..mai de graba CIUDATTT! imprietenestete cu el, iesiti la un suc ceva la o terasa, daca va accepta sa iasa cu tine inseamna ca cel putin e atras fizic de tine..soo, stati vorbiti. Continua asa cateva zile si ai sa vezi daca "sunteti compatibili" daca va potriviti si va simtiti bine unul in preajma celuilalt. daca DA, totul va veni de la sine si nu va fi nevoie de cuvinte sa inteleaga ce simti pentru elwinking sper ca am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna! Sa te duci la el si sa ii spui ce simti. E cea mai buna varianta.

| Ozdogan a răspuns:

Hey! big hug
Te-ai indragostit?smug Bun! Pentru inceput, du-te la el si zi-i ce simti.Nu-ti face griji pentru varsta nu-i mare diferenta. Dragostea nu are varsta!
Vorbeste si tu cu el.Invita-l sa iesiti undeva si vorbiti. Poti sa-i zici in timp ce va plimbati. Poate iese ceva!
Mult noroclove struck Funda?love struck

| DedeDa a răspuns:

Heii`batting eyelashes Relaxeaza`te happy. In primul rand are iubita? Daca nu are cu atat mai binee happy Fa`i rost de ID`ul lui, incerarca sa te imprietenesti cu el si cu prietenii lui, daca va cunoasteti iesiti impreuna la o terasa si tot asa happy Succesbatting eyelashes Funda?hee hee