| baleabianca a întrebat:

Buna TPU imi cam place de un baiat si cred ca si lui ii place de mine.Ce ar trebui sa fac.Eu sa fac primul pas sau sa il las pe el? Orice raspuns e bine venit!

4 răspunsuri:
| amoremioX a răspuns:

Ciao. Eu zic ca ar trebui sa incerci sa faci primul pas, dar sa-l faci cu eleganta si cu oarecare subtilitate in asa fel incat el sa devina din ce in ce mai interesat de tine fara a-i lasa impresia ca ii vei fi la dispozitia lui oricand doreste. Orice vei face iti urez spor!

| doraz a răspuns:

Tocmai am raspuns unei intrebari asemanatoarelaughing
Exact cum spune cineva mai sus, dai de inteles insa ai grija sa nu te dai prea tare la el sa te creada ce nu esti.
Mie mi-a placut mult de un baiat pe la vreo 15, iar el ma placea pe mine. Eram(si inca sunt) prea timida pentru a face primul pas, iar el nu la facut. Astfel ca nu s-a ales nimic. Cand ma gandesc imi pare rau, dar totusi nu cred ca as fi facut primul pas. Poate i-as fi dat de inteles "baiete te plac, nu faci nimic?"laughing)
Iti tin pumnii :-)

| Mirica_Alex_1997 a răspuns:

Du-te la eu.Saruta.Cand te va intreba ce faci de il saruti.Tu ii vei raspunde ca faci ce trebuia sa faci de mult.

| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Ar trebuii sa ii dai de inteles prin anumite gesturi ca il place si poate asa ar rectiona fac@nd el primul pas big grinwinking