| alexandralove20 a întrebat:

sunt cu un baiat de aproximativ o luna.imi place de el.dar nu prea sta cu mine.ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! aici ma gandesc la 2 lucruri : 1. ori este influentat de prieteni si are un anturaj nu prea bun, 2. ori poate ca acest baiat nu prea i-a in serios relatia voastra! cred ca ar trebui sa stai de vorba cu el si asta fata-n fata caci asa ii vei putea vedea si reactiilewinking sa-l intrebi ce-i cu el, de ce te evita si de ce se comporta atat de indiferent! poate ca e genul de baiat mai retras sau genul de baiat care nu vrea sa arata ceea ce simtewinking

2 răspunsuri:
| Katerinka07 a răspuns:

Intrebal dc nu sta cu tine. poate e timid.sau poate ca nu esti asa cum ar fi vrt el si nu sti cum sati spuna.intreabal.vorbejte cu el...

| Mell1321 a răspuns:

Sa ii spui, sa il intrebi de ce e cu tine daca nu sta cu tine.Sunt mai importanti prietenii lui mai mult decat tine?