| Adde_1592 a întrebat:

Hey`happy. Daca cineva m-a blocat pe facebook, eu nu ii mai pot vedea profilul. Dar persoana care m-a blocat imi mai poate vedea profilul? big grin scuze categoria, e cea mai vizitata.

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Iesi de-aici cu categoria ta si cu facebook- ul si cu profilul tau! Nu ne interesezi decat daca ne intrebi ceva de dragoste sau de sex! Sau de diferenta dintre ele tongue

| Adelina_3827 a răspuns:

Nu, persoana care te-a blocat nu-ti mai poate vedea profilul

| PureSoul_1157 a răspuns:

Nu. Am blocat eu o persoana din greseala... big grin

| anitssaa a răspuns:

Nu ti'l mai poate vedea decat daca te scoate din lista persoanelor blocate! happy