| ionut6471 a întrebat:

Sall vreau sa va cer parerea despre o fata ce sa fac, deci eu o plac ft mult si suntem prieteni buni ea e mai mare cu un an decat mine dar nu asta-i problema eu nu stiu daca ea ma place adica cand vb cu ea despre alte fete incepe sa se supere cum pot sa aflu daca ma place? :B fuda

Răspuns Câştigător
| redy04 a răspuns:

Pai, poti sa ii zici pur si simplu cand mai vorbesti despre fete ceva de gen: "uite ce fac si eu..stau si vorbesc aici despre fete fara sa imi ascult gandul care imi spune ca tu esti chiar in fata mea, ce zici iesim impreuna la o inghetata(sau unde ai vrea tu sa o scoti)?"

- asta o sa iti ofere un raspuns. aproape instant happy. bafta

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce-ar fi daca i-ai sune, la un suc, ca iti este draga?

| neutrino a răspuns (pentru neutrino):

Scuze: i-ai spune.

| xAnnabella a răspuns:

Pai intreab-o happy Tu esti baiat deci tu trebuie sa faci primul pas te duci la ea si pur si simplu ii spui ce simti happy Baftawinking