| DD0aniela a întrebat:

Hey... Deci va rog sa cititi.Imi place de un baiat de cam jumate de an si nu stiu daca si el pe mine in prezent dar înainte nu ma plăcea ......si zic poate pentru ca am avut o excursie la patinoar cu școala si Infine am patinat cu prietenele mele si era si el acolo, a venit la mine si ma întrebat daca sunt okay si am zis da si dupa a întins mana eu credeam ca doar vrea sa bată palma cu mine dar de fapt el m-a prins de mana eram blocată. Am patinat cu el (de mana ) ce era sa fac daca el m-a luat de mana. dupa la școala am vorbit cu el LUCRURI NORMALE dar la un momendat a mi-a zis daca i-l plac si am zis da si a scris pe o foaie "te plac intr-un fel " si mi-a dat-o (a zis ca nu poate sa imi zică de aia a scris) dar a doua zi nu ma mai băgat in seama deci habar nu am ce se întâmpla? Sunt confuza

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Poate ca ii este rusine sa iti spuna ca te place de fata cu alti oameni.
Poate ca a inceput sa simta cate ceva pentru tine, insa nu 100%. Acum e momentul sa ii zambesti cat mai mult, sa il privesti in ochi si ca fii cat mai draguta cu el intr-un mod simpatic. (sa nu fii disperata.)

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

E timid. Intreaba-l in ce fel te place. Spune-i sa-ti scrie daca nu poate sa-ti spuna in fata, si ca poate sa scrie chiar mai mult daca vrea si sa iti dea foaia a doua zi. Si mai spune-i ca daca iti place ce citesti, o sa aiba si el o surpriza placuta (ai putea sa il intrebi daca vrea sa fiti impreuna sau sa il pupi) happy

| frostxtq a răspuns:

Pari o fata draguta oricum, nu vad de ce nu te-ar placea.