| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand aveti pofta de sex iar iubitul vostru spune ca in noaptea aceea vrea sa mearga sa doarma cu maica-sa. Ce faceti in cazul asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca masa are saltea de 500 eur si se simte bine doarme singur la masa acasa

| Hammurabi a răspuns:

Pe unde draq găsești tu toți pămpălăii ăștia pe care îi tot bagi prin întrebări?
Probabil că o fată mai temperamentală i-ar zice "ok, hai cară-te, du-te și f*** pe mă-ta".
Simplu, nu? laughing

| CIaudiu a răspuns:

rolling on the floor

| Anonim5695 a răspuns:

Il trimiti in pi£da la mama sa