| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati daca iubitul vostru va spune ca va cere in casatorie doar cu conditia sa faceti contract prenuptial? V-ati simti jignite?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca amandoi suntem pielea poolii si avem doar datorii cu ce sa ne jignim?
laughing

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

De ce, ii e frica ca imi cere bani dupa ce ne despartim?

| Sofer a răspuns:

Pai pana la urma e ceva normal pentru 2 căsătoriți. Ca nu se știe dacă ține la nesfârșit căsătoria.

| Emma30555 a răspuns:

Nu vad de ce trebuie neapărat sa te căsătorești

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca l-ar manca cu fulgi cu tot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Accept cererea în căsătorie dar cu condiția de a face și contract postnupțial.

Răspuns utilizator avertizat