| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand iubitul vostru va cheama la el, faceti sex si dupa ce s-a terminat partida va spune sa plecati acasa ca e tarziu?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ele se așteaptă sa rămână peste noapte la el. Asta ar fi cam o insulta față de ea. Ca a fost chemata doar pentru sex.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un mitocan ar face asta si cu siguranta nu ar mai exista o alta data viitoare.

| Hammurabi a răspuns:

Cât are iubitul? 50-55 de ani? laughing

| Strwberrs a răspuns:

E autoritar sau o i-a la misto? pai e posibil ca el sa fi vrut doar sex, nu si o relatie serioasa.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Este clar că vrea doar sex, nu o relație serioasă. O relație serioasă presupune și altele pe lângă sex: mers în vacanțe, uitat la un film, ascultat muzică etc.