| Daydream a întrebat:

Hey guys! La ce varsta v-ati indragostit prima oara? Ma refer sa si simtiti sentimentul de iubire(daca s-a intamplat)

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Aproape 15 ani!

| 21Ada a răspuns:

Prima dragoste=aproape 16/ prima iubire=aproape 17

| unarab40 a răspuns:

La 8 ani prima data,, dar nu stiam de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80 de anilove struck

| Daydream explică (pentru anonim_4396):

80? Poate 8 sau 18!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daydream):

Ce 18?laughing Nici n-am atins vârsta asta. Ce 8? La vârsta aia eram prea ocupată... dădusem bacul la cunoaşterea mediului, începuseră potopul de examene... Cine dracului să ştie cât face 2+3?

| gingergirl1 a răspuns:

La gradinita laughing glumesc cam prin clasa a 5a thinking Adica mi-am dat seama ca e pentru "prima oara"pentru ca pana atunci nu am mai simtit ceva atat de puternic pentru nimeni...si cam 2 ani jumate m-am tinut dupa el...pana la sfarsit de clasa a 6a laughing, pleca la liceu si na', pe urma dadusem de alt prostlaughing

| HellGirl666 a răspuns:

☮ La 13 ani. Dar nu știu dacă am fost cu adevărat îndrăgostită atunci...

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii :*
Prima data m-am indragostic pe la 12 ani de un tip super cool si marfa,care arata chiar bine si m-a atras.''Dragostea'' asta pentru el,m-a tinut cam un an jumate, adica atat am tinut la el, mi-a placut de el.dar mi-a trecut usor cand mi-am dat seama ca nu-i genul meu si mai rau dupa ce a aflat ca-l plac, si-a batut joc de mine, deci depinde! Altii se pot indragosti prima data si la 14-15 ani happy
:*
fundita?

| Alexxxxx1 a răspuns:

14 ani big grin

| J0ker1999 a răspuns:

Cam pe la 12...

| ANdrey1300 a răspuns:

Pe la 13 ani si ceva

| Irἶηochka a răspuns: