| anonim_4396 a întrebat:

Hey guys! Uite... am facut-o cu prietenul meu pentru prima oara ieri. Eu m-am simtit foarte ok, doar ca el nu stiu daca s-a simtit la fel, pentru ca eu n-am pic de experienta si pur si simplu nu stiam ce trebuie facut... el in schimb a avut mai multe partenere. Credeti ca( poate ma iubeste poate nu am o varsta destul de inaintata si nu imi pare rau ca am facut-o ) e posibil sa ma lase dupa faza asta?straight face n-am vorbit cu el despre asta, mi-e rusine sa-l intreb. ce puii mei sa fac sa-l fac sa se simta bine? El mereu imi spune sa traiesc momentul si atat sa nu-mi mai pese de ce fac cum fac etc, doar ca nu stiu, simt ca nu ma pot ridica din anumite puncte de vedere la standardele lui straight face voi ce ziceti? ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

El are datoria sa-ti arate cam cum se procedeaza, daca te iubeste.Si nu sa te lase acum dupa ce i-ai demonstrat ca tii la el. Daca totusi o face, inseamna ca a stat cu tine doar pentru asta.

| costellodonatz a răspuns:

Vorba aia..prima oara e mai greu. Daca spui ca el a avut mai multe femele pana acum, va intelege situatia. Repetarea e mama invataturii.

| Allergikaa a răspuns:

PAi daca deja ai facut sex cu el, nu ar mai trebuii sa-ti fie jenahappy sal intrebi cce anume ar vrea sa faci, sau cum anumehappy...
El pare destul de ok, sunt sigura ca daca ar fi sa se desparta de tine nu sexul ar fi motivul.
Mult noroc:X!

| TotEuMa a răspuns:

Mai fa.o de cateva ori si o sa.ti iasa perfect.