| nadiayulisa a întrebat:

Hey.imi place de un tip.am mai fost impreuna. dar ne.am despartit de acord comun...deoarece atunci eram impreuna la misto...acum el se tot uita la mine ma ia in brate ma pupa. ce sa fac? oare ma place?happy

Răspuns Câştigător
| Ienjoyeatinglittlekittens a răspuns:

Nup, face la 'sto, sa te bulverseze, fa-i si tu la fel si o sa inceteze in 2 maxim 3 zile

| nadiayulisa explică (pentru Ienjoyeatinglittlekittens):

Faza e ca prietena mea cea mai buna e sora lui.si ea mi.a spus ca el vrea sa fac eu primul pas.sa il fac?laughing

1 răspuns: