| Laaraa a întrebat:

Hey loomee. sunt noua p'aici si am o intrebare. cat timp rezistati fara sex? (si fara masturbare)

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Sunt persoane care nu au probleme cu aceaste -pofte-, insa personal pot sa zic ca 1 luna-2 lejer big grin

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Depinde de fiecare happy

| JuLien a răspuns:

2 zile fara sex.toata viata fara masturbare...

| alexa96 a răspuns:

Pai cum bine stii totul vine de la creier, deci daca vrei si poti sta mult timp fara sex sau masturbare

| cosmin_6815 a răspuns:

1 saptamana dupa aceea mor!

| bogdan1004 a răspuns:

Nu prea am timp de asta cum sunt criminalist toata ziua si toata noaptea lucru la cazuri asa ca nu am timp sa ma gandesc la asa ceva(sex)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 zile fara masturbareblushing)