| Suck a întrebat:

Cat timp rezistati fara sex/masturbare?

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Atat timp cat nu exista un factor care sa imi cauzeze dorinta, iar vointa mea accepta dorinta.

Sexul nu depinde de rezistenta, depinde de factori.

De exemplu cat timp rezisti sa nu plangi?
Pai atat timp cat nu exista un factor ca sa ma faca sa plang.
Iar factorul acela sa fie realist, si asa cum am ales cu ratiunea.

Nu stiu daca ai intles.

| Suck explică (pentru Seba2013):

Am inteles... asta asteptam.

| Seba2013 a răspuns (pentru Suck):

Am vazut, nici un minut nu a trecut, si mi-ai dat steluta.
Asta indica ca stiai.
Daca iti raspunde un depedent, sau o ninfomana, astia sigur o sa iti rapunda diferit.

Eu am dat raspunsul pentru oamenii normali.

37 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vorba reclamei: „puțin, foarte puțin..."! rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Foarte mult timp, pana apare momentul potrivit pentru sex. Eu sunt contra masturbarii.

| LoveSleep a răspuns:

Bă, legat de mâini, cred că destul de mult.

| Suck explică (pentru LoveSleep):

Hmm... da trebuie sa fi legat bine.

| Suck explică:

O sa afli cand cresti mai mare.

| Suck explică:

Iar? Iar ma chinui sa ti-o caut? Si tot nu o gasesc...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rezistat pana acum ..si deci rezist si de acum incolo...laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Dar nu e sanatos... eu zeul sexului iti recomand sa te eliberi, ai dezlegare la sexlaughing)))

| CristinaSNC a răspuns:

Ma asteptam sa pui intrebarea asta.

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Pai raspunde la ea.

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Evident mai mult ca tine.

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Vreau in separeu cu tinelaughing))

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Se rezolva laughing

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Sa stam dezbracati si sa vedem care rezista mai multlaughing)))

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Am castigat deja laughing

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Da doamne sa ai 100 de kg... asa castig eulaughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Am 52 kiss

| CristinaSNC a răspuns:

rolling on the floor))

| CristinaSNC a răspuns:

Nu se numeste viol, ci sex-surpriza laughing

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Inseamna ca aia din Vaslui a avut o surpriza extraordinaralaughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Nici chiar asa laughing)

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Cu mine in separeu vei canta operalaughing)) o sa atingi cele mai inalte acutelaughing)))))

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Te lauzi doar laughing)

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Cum ai stiut? Nu ma asteptam sa te prinzilaughing))))

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Nu a fost prea greu laughing). Cine te-a numit pe tine "zeul sexului"?! rolling on the floor

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Toata lumea... tu nu ai cultura generalalaughing))))

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Care toata lumea? laughing

| Suck explică (pentru CristinaSNC):

Cea reala... nu virtualalaughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Suck):

Nu ma bag, stii tu mai bine laughing

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

| Eduard196 a răspuns:

Daca am deranjat imi cer scuze. Oricum masturbarea e o prostie si as vrea ca toata lumea sa si dea seama de asta si fac eforturi sa informez pe cat mai multi pentru ca am trait chiar eu unele efecte. oricum nu cred ca intereseaza pe cineva treaba asta asa a mai bine tac.

| Balaclava a răspuns:

Cat timp esti tu prin preajma, rezistam toti.

| frimiturel a răspuns:

Cat timp posteaza baclava nu am cum sa rezist...