| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp rezistati fara sex?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am facut niciodată, deci se poate rezista mullllt.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii,printre care se numara preotii catolici si anumiti calugari "teoretic" rezista sa nu faca sex intreaga viata. Deci aceasta abstinenta este foarte relativa ca timp efectiv si depinde de la caz la caz.

| Emilian65 a răspuns:

Depinde de ce activitati desfasori in aceea perioada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am "rezistat" 3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

20 de ani, pentru ca nu am facut niciodata lollaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba 5 ani. nu cred ca face cineva sex de la varsta de 2 zile nu crezi?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

6 minute si 9 secunde

| StefanCosmin a răspuns:

Întreabă călugării. Întreabă și de brânză, e ieftină laughing))

| Clausd10 a răspuns:

Depinde de vârstă!

| qCrazyMan a răspuns:

Depinde de fiecare. nu este un anumit timp. fiecare in felul lui laughing Cel cu vointa puternica rezista mult big grin

| barbye123 a răspuns:

Nu stiu ca nu am facut sex