| Sunnyツ a întrebat:

Hey lume! :* Am nevoie de putin ajutor! De fapt o mini rugaminte, foarte dulce. Am nevoie de un citat de dragoste.

Bine ma, stiu ca-s enspe mii de site-uri, dar eu pur si simplu nu gasesc ceva special care sa se potriveasca cu ce am eu in corason. Un citat dulce si deosebit...nu de genul : Am nevoie de tine, de noi... dragostea arde ca focul, dragostea..blah blah blah blah. Comprendo?

Azi m-am impacat cu pretenu si caut un citat semnificativ pentru noi..nu ceva pompos, ceva sweet!

Raman datoare.

P.S: Nu vreau 100, nu cine are cele mai multe primeste funda, ci statusul pe care il aleg. Dau si dovada.

Răspuns Câştigător
| Metempsihoza a răspuns:

Cauta prin imaginile paginilor de facebook Prins in adolescenta, Momente in viata, Generatia cu cheia la gat... au chestii care mai de carebig grin