| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bogate familii din lume, cu ce se ocupa ei?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant care fac parte din gruparea iluminatiilor totul e confidential intre ei si lumea exterioara vezi in Youtube documentar despre ei si vei afla cateva chestii surprinzatoare

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le găsești numele pe Internet. Conduc afaceri sau țări.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Sunt mai multe, si pentru siguranta mea si a voastra nu voi da nici un nume.
Cu ce se ocupa? Cu ce vor...

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

rolling on the floor Americanii fac mancare. Este foarte periculos sa dai asemenea detalii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia Iohannis. Se ocupa cu metitatii si conducerea tarii. Si-au facut casele din meditatii.