| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la cabana cu gasca si vine o fata superba single si sexy iar unul dintre baieti veniti cu iubita ii acorda mai multa atentie decat iubitei cicalitoare si insuportabile, iar aceasta seara la focul de gratar isi pierde mintile si urla si alearga in curtea cabanei de sperie cainii si acestia incep sa latre iar unul din vecini a chemat politia, cum ati abordat aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| DumnezeuTatal a răspuns:

M-as duce sa calmez cainii.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca ai o obsesie m am prins, da nu m am prins inca cine esti tu in ecuatie? prietena dereglata sau baiatul fustangiu? ca doar nu ai fi fata sexy

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru suntserios):

Sunt participant al cabanelor si martor la diverse situatii

| Oana92 a răspuns (pentru suntserios):

Big LIKE! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sa inteleg ca tu, fiind martor la ceea ce se intampla, ti-e frica sa mai experimentezi proiectia omului de a nu fi monogam, strabaterea cat mai multor cearsafuri si trairea vietii de om tanar. Asadar, lasi pe ala cuplat sa actioneze inaintea ta si a celorlalti din gasca care fac laba chiar daca au cu cine consuma un act sexual... asa oameni laughing))

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Sunt participant (ma consum sexual) si in acelasi timp martor

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ori te implici in actiune, ori esti martor. O faceti in 10? ce dreacu.

| RAY a răspuns:

Bem cu ei ne imbatam ce sa facem, viol in grup haaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fac disparuta, nu inainte sa dau foc la cabana si sa las toate echipajele sa intervina.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mi-as face cruce si mi-as zice ca nu vreau asa fata langa mine si probabil as continua sa beau. sau altceva...

| WHS a răspuns:

Frate, tu ai ceva cu cabanele?