| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume atunci cand mergeti la cabana cu gasca, iar unul din baietii care a venit cu iubita acorda o atentie foarte mare fetei single si sexy neglijand-o total pe iubita lui si aceasta incepe sa faca scandal monstru si arunca lucruri din cabana, urla, celelalte fete incearca sa o potoleasca si huiduie si cainii, cum actionati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dejeanul.ro/content/wp-content/uploads/2013/07/cabana-foc.jpg

Am citit de prea multe ori cuvântul "cabană".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia uite pentru ce am luat eu fundă. laughing

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

As lasa-o sa potoleasca nervii si as interveni explicandu-i ca asa sunt unii baieti, tradatori.