| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti despre barbatii care nu au permis de conducere si pe care sotiile lor ii duc la lucru si ii iau de la lucru cu masina?

Răspuns Câştigător
| Nikky79 a răspuns:

La gunoi cu ei!?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-ar fi rusine sa fiu intr-o situatie similara, nu accept asa ceva. Asa sa nimerit in viata lor, poate le convine sau nu au de ales

| darrio2007 a răspuns:

Esti in asemenea situatie, Verginico?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Nu frate eu nu sunt SCLAVUL SOTIEI

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cum adică sclav frate?
Dacă poți să mai bei și o bere sau o țuică (că nu conduci tu) și ești luat de la serviciu și dus la serviciu, adică ai șofer personal, cum ai putea considera că tu ești sclavul?
Atunci soția ce e?
Sluga sclavului? laughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Daca este dus de sotie la munca este clar precum apa sfintita ca el este supus sotiei, de aici rezulta SCLAVUL SOTIEI

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai de ce frate?
Îl duce cu forța la muncă?
Sau îl duce cu mașina ca să nu se șifoneze săracul în transportul în comun? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

In situatia expusa de tine, sotia pare sclavul sotului. Sotul are sofer la scara, cum s-ar zice.

| Violleta2022 a răspuns:

Incapabili sa-si ia propriul carnet, sau l-au pierdut din cauza teribilismului sau alcolismului.

| Goete a răspuns:

Sunt betivi, ca altfel cum sa ramana fara permis?
Dar au scula mare, ca sotiile ii poartawinking

| Eireann a răspuns:

Poti sa faci un efort pentru persoana iubita fara ca asta sa insemne ca esti sclav. E relatie sot -sotie, nu stapan-sclav. Daca vrea sa faca o 1 ora jumatate cu autobuzul e liber sa o faca, daca vrea sa dea bani pe uber e liber sa o faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare corect ce spune Hammurabi. Sotia depune efort si e cea care e nevoita sa il care si dus si intors in loc sa-l lase sa mearga cu tramvaiul. Ea pare a fi sclava lui.

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Buna! Asa mai face iubita mea cu mine si nu vad problema. Daca e doritoare, pot eu sa ma opun? Daca ea e linistita, eu sunt fericit

| vaneznegricusulita a răspuns:

Deci tactu nu are picoare